| LED məlumatları | 15 W RGBWA+UV LED |
| İşıq axını | 320 lm |
| İşıqlandırma | 6,800 lx (1 m / 0.0 ) |
| Şüa/Sahə bucağı | Beam: 9° / Field: 18° |
| LED PWM tezliyi | 800 Hz |
| DMX nəzarət rejimlərinin sayı | 7 |
| Əməliyyat gərginliyi | 100 V AC - 240 V AC / 50 - 60 Hz |
| Qiymətləndirilmiş power | 35 W |
| Şkaf materialı | Metal |
| Rəng | Ağ |
| Soyutma sistemi | Convection soyutma |
| Mühafizə sinfi | IP65 |
| Ətraf mühitin temperaturu | 0 - 40 °C |
| Maksimum hava rütubəti (yoğunlaşmayan) | 85 % |
| Genişlik | 166.6 mm |
| Hündürlük | 176.8 mm |
| Çəki | 1 kg |
| Tələb olunan Aksesuarlar | 1 x Halbkugelfilter, 1 x Montagebügel, 2 x Filter, IR Fernbedienung |