| Məhsul növü | LED PAR İşıqlandırma |
| Növ | Yenidən doldurulan batareya |
| Rəng spektri | RGBW |
| LEDlərin sayı | 5 |
| LED növü | 4 W |
| LED PWM Tezliyi | 650 Hz, 1530 Hz, 2150 Hz, 4000 Hz - adjustable |
| Dispersiya | Beam Angle: 19 °,
Field Angle: 36 ° |
| DMX girişi | XLR 3-pin male |
| DMX çıxışı | XLR 3-pin female |
| DMX rejimi | 10-channel,
3-channel,
5-Kanal 1,
5-Kanal 2,
6-channel,
7-channel |
| DMX funksiyaları | rəng makro,
DMX gecikməsi,
Dimmer,
Dimmer Yaxşı,
Qovlayan seçimi,
RGBW,
səs həssaslığı,
Strob |
| Nəzarət | DMX512,
IR Remote Control,
W-DMX |
| Bağımsız rejimlər | Avtomatik proqramlar,
Əvvəlcədən rəng parametrləri,
Döngə,
səs proqramları,
Statik,
İstifadəçi Rəngləri |
| Nəzarətlər | Aşağı,
Daxil edin,
Rejim,
Yuxarı |
| Göstəricilər | OLED Ekran |
| İş gərginliyi | 100 V AC - 240 V AC, 50 - 60 Hz |
| Power istehlak | 50 W |
| Yaşayış materialı | ABS plastik |
| Şkaf rəngi | Qara |
| Soyutma | Convection |
| İşıqlandırma | 8000 lx @ 1 m,
806 lx @ 3 m |
| İşıq axını | 1000 lm |
| Sigorta | F3A / 250 V |
| İşləmə temperaturu | 0 - 40 °C |
| Nisbi Rütubət | < 75 %, not condensing |
| Genişlik | 195 mm |
| Hündürlük | 156 mm |
| Uzunluq | 195 mm |
| Çəki | 2 kg |
| Çəki (montaj braketi daxil olmaqla) | 2.5 kg |