| İşıqlandırıcı növü | Fosfor-Lazer |
| İşıqlandırıcı power | 260 W |
| İşıqlandırma | 330,000 lx (20 m / 0.6 °) |
| Ön lens diametri | 178 mm |
| Şüa/Sahə bucağı | Beam: 0.6° / Field: 32° |
| Zoom diapazonu | 0.6 - 32 ° |
| Fokuslanma növü | Sürülmüş |
| LED PWM tezliyi | 650 Hz,
1,530 Hz,
3,600 Hz,
12 kHz,
18.9 kHz,
25 kHz |
| Dimmer qətnaməsi | 16 Bit |
| Dimmer əyriləri | Xətti,
eksponensial,
Loqarifmik,
S əyri |
| Rəng qarışığı funksiyaları | CMY + CTO |
| Lazer rəngləri | Soyuq ağ |
| Əlaqəli rəng temperaturu (CCT) | 3,000 - 6,500 K |
| Rəng göstərmə indeksi (CRI) | > 85 |
| Rəngli təkərlər | 1 wheel with 19 colours |
| Pan | 540 ° |
| Tilt | 270 ° |
| Gobo təkərləri | 2 |
| Gobo təkəri 1 – funksiyalar | Dönə bilən |
| Gobo təkəri 1 – gobos | 12 |
| Gobo çarxı 2 – funksiyalar | Sabit |
| Gobo təkəri 2 - gobos | 19 |
| Prizma təbəqələri | 2 |
| Strob | 0 - 20 Hz |
| Şaxta | 3 |
| Animasiya | Bəli |
| Nəzarətçi protokolları | Art‑Net,
CRMX,
DMX512,
RDM,
sACN,
W‑DMX™ (Transceiver) |
| DMX nəzarət rejimlərinin sayı | 3 |
| Əlavə DMX xüsusiyyətləri | Sistem parametrləri |
| Tək iş rejimləri | Autorun,
Usta/qul,
Statik,
Sonsuz döngə |
| Sistem parametrlərində xüsusi xüsusiyyətlər | Sistem parametrləri şəbəkədən müstəqil olaraq edilə bilər |
| Bağlayıcıdakı məlumatlar | RJ-45 socket |
| Məlumat çıxışı birləşdiricisi | RJ-45 socket |
| Qiymətləndirilmiş power | 460 W |
| Min. Cos Phi power faktoru (230 V) | 0.94 |
| Nominal cərəyan | 2.3 A |
| Ani cərəyan | 13 A |
| Şəbəkə birləşdiricisi | Mains plug device outdoor male & TRUE1® |
| Şəbəkə qoruyucusu | T6.3A/250 V |
| Sigortanın dəyişdirilməsi | Açılmadan kənardan mümkündür |