| Speaker Type | 3-Way Active Line Array Module |
| Max SPL | One Unit: 136 dB |
| HF | 3x1 " |
| LF | 12 " |
| Номер товара | DVA T12 |
| Тип | 3-Way Active Line Array Module |
| Max SPL | Один блок: 136 дБ |
| Hf | 3х1" |
| Lf | 12 дюймов |
| Amp Technology | Digipro® G2 |
| Amp Class | Class D |
| Controller | DSP 56 бит |



