| Speaker Type | Active Bassreflex-Horn Subwoofer |
| Max SPL | 141 dB |
| Frequency Response [+/- 3dB] | 30 - 120 Hz |
| LF | 2x18 " |
| Номер товара | DVA S30N |
| Тип | Active Bassreflex-Horn Subwoofer |
| Max SPL | 141 дБ |
| Frequency Response [+/- 3db] | 30–120 Гц |
| Lf | 2х18" |
| Amp Technology | Digipro® G2 |
| Amp Class | Class D |

