| Speaker Type | 2-Way Active Line Array Module |
| Max SPL | 131 dB per unit |
| HF | 2x 0.75" |
| LF | 2x 6.5" |
| Номер товара | DVA MINI G2 |
| Тип | 2-Way Active Line Array Module |
| Max SPL | 131 дБ на единицу |
| Hf | 2x 0,75 дюйма |
| Lf | 2x 6,5 дюйма |
| Amp Technology | Digipro® G3 |
| Amp Class | Class D |



