70225 COVER
Adam Hall Cable
In stock
Key specifications
- Closure type: Zipper
- Width: 320 mm
- Height: 400 mm
- Material: Nylon 1680D
- Water-repellent: Yes
- Padding thickness: 5 mm
- Colour: Black
- Number of compartments: 1
- Depth: 235 mm
Specifications
| Water-repellent | Yes |
| Closure type | Zipper |
| Material | Nylon 1680D |
| Padding thickness | 5 mm |
| Colour | Black |
| Number of compartments | 1 |
| Width | 320 mm |
| Height | 400 mm |
| Depth | 235 mm |
| Weight | 340 g |