| Məhsul növü | Stendlər və Tripodlar |
| Növ | Musiqi stendi |
| Musiqi masası növü | Qatlanan |
| Stend materialı | Polad |
| Stend səthi | Toz boyalı |
| Stend rəngi | Qara |
| Dəstək materialı | Polad |
| Dəstək səthi | Toz boyalı |
| Rəngi dəstəkləyin | Qara |
| Dəstək eni | 400 mm |
| Dəstək hündürlüyü | 250 mm |
| Min. hündürlük | 690 mm |
| Maks. hündürlük | 1380 mm |
| Çəki | 1,7 kg |
| Əlavə məlumat | Nəqliyyat çantası |