| Məhsul növü | Stendlər və Tripodlar |
| Növ | Qazboyunları |
| LEDlərin sayı | 2 |
| LED-lərin rəngi | ağ |
| Qaz boynu uzunluğu | 165 mm |
| Keçidlər | Bəli |
| Səviyyələri dəyişdirin | 1 LED, 2 LED, off |
| Rəng temperaturu | 6000 - 6500 K |
| Cari çəkiliş (mA) | 25 mA |
| Qidalanma | USB konnektoru vasitəsilə |
| Əlavə power adapteri ilə təchizat power | yox |
| Çəki | 0,033 kg |