| Məhsul növü | 19" Rack Accessories |
| LEDlərin sayı | 4 |
| LED-lərin rəngi | Soyuq ağ, isti ağ, mavi, yaşıl, qırmızı |
| Qaz boynu uzunluğu | 300 mm |
| Keçidlər | Bəli |
| Power istehlak | 0.24 W |
| Qidalanma | USB konnektoru vasitəsilə |
| Əlavə power adapteri ilə təchizat power | Bəli |
| Çəki | 0,11 kg |
| Əlavə məlumat | 4 extra bright COB LEDs, Selectable colours |