| Məhsul növü | Stendlər və Tripodlar |
| Növ | Mikrofon dayaqları |
| Boru materialı | Polad |
| Boru rəngi | Qara |
| Boru səthi | Toz boyalı |
| Min. hündürlük | 150 mm |
| Maks. hündürlük | 200 mm |
| Əsas material | plastik |
| Bum | yox |
| Çəki | 0,367 kg |
| Əlavə məlumat | Yığıla bilən stolüstü mikrofon dayağı |