| Məhsul növü | Stendlər və Tripodlar |
| Növ | Mikrofon dayaqları |
| Boru materialı | Polad |
| Boru rəngi | Qara |
| Boru səthi | Toz boyalı |
| Min. hündürlük | 940 mm |
| Maks. hündürlük | 1600 mm |
| Əsas material | Çuqun |
| Bum | Bəli |
| Bumun uzunluğu | 500 - 800 mm |
| Çəki | 1,9 kg |
| Əlavə məlumat | uzadılan bumu ilə |