| Məhsul növü | Stendlər və Tripodlar |
| Növ | Mikrofon dayaqları |
| Boru materialı | Polad |
| Boru rəngi | Qara |
| Boru səthi | Toz boyalı |
| Min. hündürlük | 980 mm |
| Maks. hündürlük | 1620 mm |
| Nəqliyyat uzunluğu | 960 mm |
| Əsas material | Polad |
| Bum | Bəli |
| Bumun uzunluğu | 760 mm |
| Çəki | 1,718 kg |
| Əlavə məlumat | fırlanan qolu ilə |