| Giriş konnektorunun növü | CEE plug 32A female |
| Çıxış konnektorunun növü | Schuko rozetka dişi |
| Çıxışın qorunması sinfi | IP54 |
| Çıxış 2-ci bağlayıcı növü | CEE plug 32A male |
| Material | Polad |
| Kabel çıxarıla bilər | Bəli |
| Çıxışların sayı | 10 |
| Rəng | Mavi |
| Maks. Amper | 16 A |
| Keçirici material | OFC (Oksigensiz mis) |
| Genişlik | 485 mm |
| Hündürlük | 88 mm |
| Dərinlik | 70 mm |
| Raf eni | 19" |
| Raf hündürlüyü | 2 U |
| Quraşdırma dərinliyi | 70 mm |
| Çəki | 3.06 kg |