| Giriş konnektorunun növü | CEE plug 16A male |
| Çıxış konnektorunun növü | Schuko rozetka dişi |
| Kabel uzunluğu | 2 m |
| Material | Alüminium, Plastik |
| Rəng | Qara |
| Keçirici material | OFC (Oksigensiz mis) |
| Konduktorun kəsişməsi | 1,5 mm² |
| Kabel gödəkçəsi | PVC (Polivinil xlorid) |
| Kabel diametri | 8 mm |
| Genişlik | 485 mm |
| Hündürlük | 44 mm |
| Dərinlik | 44 mm |
| Raf eni | 19" |
| Raf hündürlüyü | 1 U |
| Quraşdırma dərinliyi | 44 mm |
| Çəki | 1.12 kg |