| Giriş konnektorunun növü | Schuko fiş kişi bucaqlıdır |
| Çıxış konnektorunun növü | Schuko rozetka dişi |
| Çıxış 2-ci bağlayıcı növü | USB-A yuvası dişi |
| Kabel uzunluğu | 1.4 m |
| Material | Alüminium, Plastik |
| Açma/Söndürmə açarı | Bəli |
| Çıxışların sayı | 5 |
| Rəng | Gümüş |
| Vurğu rəngi | Qara |
| Əməliyyat gərginliyi | 100 V AC - 250 V AC / 50 - 60 Hz |
| Maks. Amper | 16 A |
| Keçirici material | OFC (Oksigensiz mis) |
| Konduktorun kəsişməsi | 1,5 mm² |
| Kabel gödəkçəsi | PVC (Polivinil xlorid) |
| Kabel diametri | 6 mm |
| Genişlik | 264 mm |
| Hündürlük | 63 mm |
| Dərinlik | 95 mm |
| Çəki | 525 g |