| Giriş konnektorunun növü | Schuko fiş kişi |
| Çıxış konnektorunun növü | Schuko rozetka dişi |
| Çıxışın qorunması sinfi | IP44 |
| Kabel uzunluğu | 1.4 m |
| Material | plastik |
| Çıxışların sayı | 5 |
| Rəng | Qara |
| Əməliyyat gərginliyi | 100 V AC - 250 V AC / 50 - 60 Hz |
| Maks. Amper | 16 A |
| Keçirici material | OFC (Oksigensiz mis) |
| Konduktorun kəsişməsi | 1,5 mm² |
| Kabel gödəkçəsi | Rubber (H07RN-F) |
| Kabel diametri | 7 mm |
| Mühafizə sinfi | IP44 |
| Genişlik | 395 mm |
| Hündürlük | 60 mm |
| Dərinlik | 70 mm |
| Çəki | 639 g |