| Məhsul növü | Cat üzərindən audio adapter |
| Girişlərin sayı | 4 |
| Giriş növü | Balanslı |
| Giriş birləşdiricisi | RJ45 |
| Çıxışların sayı | 4 |
| Çıxış növü | Balanslı |
| Çıxış birləşdiricisi | 3 pin XLRm |
| Material | alüminium, Polad |
| Kabel uzunluğu | 0.5 m |
| Genişlik | 80 mm |
| Dərinlik | 45 mm |
| Hündürlük | 45 mm |
| Çəki | 0,38 kg |
| İşləmə temperaturu | -20 - 70 °C |
| Havanın rütubəti | > 80 % (non-condensing) |
| Maks. giriş səviyyəsi (< 1% THD, 1 kHz) | + 32 dBu dBu |
| Tezlik diapazonu | 0 Hz - 20 kHz |
| THD (1 kHz, +4 dBu, vahid, çəkisiz) | < 0,0005 % |
| Pin 1 | Channel 3 - |
| Pin 2 | Channel 3 + |
| Pin 3 | Channel 4 - |
| Pin 4 | Channel 1 + |
| Pin 5 | Channel 1 - |
| Pin 6 | Channel 4 + |
| Pin 7 | Channel 2 - |
| Pin 8 | Channel 2 + |
| Kanal 1 | Qırmızı |
| Kanal 2 | Yaşıl |
| Kanal 3 | Mavi |
| Kanal 4 | Ağ |