| Giriş konnektorunun növü | XLR 3-pole female |
| Çıxış konnektorunun növü | XLR 3-pole male |
| Bölünmüş uc uzunluğu | 60 cm |
| Kabel gödəkçəsi | PVC (Polivinil xlorid) |
| Kabel diametri | 19.8 mm |
| Keçirici material | OFC (Oksigensiz mis) |
| Konduktorun kəsişməsi | 2 x 0,31 mm² |
| Şkaf materialı | Metal |
| Genişlik | 180 mm |
| Hündürlük | 90 mm |
| Dərinlik | 335 mm |
| Çəki | 18.92 kg |