| Giriş konnektorunun növü | XLR 3-pole female |
| Kabel gödəkçəsi | PVC (Polivinil xlorid) |
| Kabel diametri | 14.6 mm |
| Keçirici material | OFC (Oksigensiz mis) |
| Konduktorun kəsişməsi | 2 x 0,31 mm² |
| Şkaf materialı | Metal |
| Genişlik | 235 mm |
| Hündürlük | 90 mm |
| Dərinlik | 180 mm |
| Çəki | 5.81 kg |