| Məhsul növü | Mikserlər |
| Növ | Ev Səsyazma,
Canlı |
| Kanallar | 24 |
| Mono Mikrofon və Xətt Giriş Kanalları | 16 |
| Mono Mikrofon giriş bağlayıcıları | 6.3 mm TRS,
XLR |
| Mono Mikrofon Giriş Tipi | Elektron balanslaşdırılmışdır |
| Mono Mikrofon Giriş Tezliyi Aralığı | 10 - 45000 Hz |
| Gücləndirmə diapazonu mono Mikrofon Girişi | 0 - 50 dB |
| Mono Mikrofon Giriş Girişi THD-N | 0.0058% |
| Mono Mikrofon Giriş Empedansı | 4000 Ohm(s) |
| Mono Mikrofon Giriş S/N nisbəti | 113 dB |
| Mono Xətt Giriş Tipi | Elektron balanslaşdırılmışdır |
| Mono Xətt Giriş Tezliyi Aralığı | 10 - 45000 Hz |
| Gücləndirmə diapazonu mono Xətt Girişi | 0 - 50 dB |
| Mono Xətt Girişi THD-N | 0.0045 % |
| Mono Xətt Giriş Empedansı | 21000 Ohm(s) |
| Mono Xətt Girişi S/N nisbəti | 116 dB |
| Mono Kanal Ekvalayzeri Yüksək | +/-15 dB @ 12.000 Hz |
| Mono Kanal Ekvalayzer Orta | 200 - 8000 |
| Mono Kanal Ekvalayzeri Aşağı | +/-15 dB @ 80 Hz |
| Mono Mikrofon və Line Giriş Kanallarına nəzarət edir | 3-band EQ (High, Mid, Low),
AUX Send 1-2 pre (AUX2 pre/post switchable),
AUX Send 3-4 (post),
Bal,
Gain,
Channel Fader,
LINE/USB -switch (Channel 21 - 24),
PFL / Solo Switch,
Fader Routing switch (Group 1/2, Group 3/4, Main L+R) |
| Phantom power | 48 V DC switchable |
| Mono əlavələr | 8 |
| Mono əlavələr birləşdiriciləri | 6.3mm jack |
| Stereo Xətt Giriş Kanalları | 4 |
| Stereo Xətt Giriş Bağlayıcıları | 6.3 mm TRS |
| Stereo Xətt Giriş Tipi | Elektron balanslı,
Balanssız |
| Stereo Xətt Daxiletmə Tezliyi Aralığı | 10 - 45000 Hz |
| Gücləndirmə diapazonu stereo Xətt Girişi | 0 - 50 dB |
| Stereo Xətt Giriş Girişi THD-N | 0.0045 % |
| Stereo Xətt Giriş Empedansı | 37000 Ohm(s) |
| Stereo Xətt Girişi S/N nisbəti | 116 dB |
| Stereo kanal ekvalayzer treble | +/-15 dB @ 12.000 Hz |
| Stereo kanal ekvalayzer hi-mids | +/-15 dB @ 3.000 Hz |
| Stereo kanal ekvalayzeri aşağı-mids | +/-15 dB @ 500 Hz |
| Stereo kanal ekvalayzer bas | +/-15 dB @ 80 Hz |
| Stereo Xətt Giriş Kanallarına nəzarət edir | 4-band EQ (High, High-Mid, Low-Mid, Low),
AUX 1 - 2 switchable Pre/Post,
AUX/DFX Send 1 - 4,
Balance,
EQ on/off,
Gain,
Channel Volume,
LINE/USB -switch,
GROUP to Main -switch |
| AUX / Effektlər Kanalları Göndər | 4 |
| AUX / Effektlər Göndərmə Bağlayıcıları | 6.3 mm TS |
| Stereo AUX Qayıdış Kanalları | 1 |