| Məhsul növü | Mikserlər |
| Növ | Canlı |
| Kanallar | 12 |
| Mono Mikrofon və Xətt Giriş Kanalları | 4 |
| Mono Mikrofon giriş bağlayıcıları | 6.3 mm TRS,
XLR |
| Mono Mikrofon Giriş Tipi | Elektron balanslaşdırılmışdır |
| Mono Mikrofon Giriş Tezliyi Aralığı | 10 - 45000 Hz |
| Gücləndirmə diapazonu mono Mikrofon Girişi | 0 - 50 dB |
| Mono Mikrofon Giriş Girişi THD-N | 0.0058% |
| Mono Mikrofon Giriş Empedansı | 4k Ohm(s) |
| Mono Mikrofon Giriş S/N nisbəti | 113 dB |
| Mono Xətt Giriş Tipi | Elektron balanslaşdırılmışdır |
| Mono Xətt Giriş Tezliyi Aralığı | 10 - 45000 Hz |
| Gücləndirmə diapazonu mono Xətt Girişi | 0 - 50 dB |
| Mono Xətt Girişi THD-N | 0.0045 % |
| Mono Xətt Giriş Empedansı | 21k Ohm(s) |
| Mono Xətt Girişi S/N nisbəti | 116 dB |
| Mono Kanal Ekvalayzeri Yüksək | +/- 15 dB @ 12000 Hz |
| Mono Kanal Ekvalayzer Orta | +/- 15 dB @ 2,500 Hz |
| Mono Kanal Ekvalayzeri Aşağı | +/- 15 dB @ 80 Hz |
| Mono Mikrofon və Line Giriş Kanallarına nəzarət edir | 3-band EQ (High, Mid, Low),
AUX 1 umschaltbar Pre/Post,
AUX 2 (DFX) Post,
DFX/AUX 1,
Gain,
Compressor,
Low Cut (75 Hz),
PFL |
| Phantom power | 48 V DC switchable |
| Stereo Xətt Giriş Kanalları | 4 |
| Stereo Xətt Giriş Bağlayıcıları | 6.3 mm TRS,
RCA |
| Stereo Xətt Giriş Tipi | Elektron balanslı,
Balanssız |
| Stereo Xətt Daxiletmə Tezliyi Aralığı | 10 - 45000 Hz |
| Gücləndirmə diapazonu stereo Xətt Girişi | 0 - 50 dB |
| Stereo Xətt Giriş Girişi THD-N | 0.0045 % |
| Stereo Xətt Giriş Empedansı | 3,7k Ohm(s) |
| Stereo Xətt Girişi S/N nisbəti | 116 dB |
| Stereo kanal ekvalayzer treble | +/- 15 dB @ 12000 Hz |
| Stereo kanal ekvalayzer ortaları | +/- 15 dB @ 2500 Hz |
| Stereo kanal ekvalayzer bas | +/- 15 dB @ 80 Hz |
| Stereo Xətt Giriş Kanallarına nəzarət edir | 2-band EQ (High,Low),
3-band EQ (High, Mid, Low),
AUX 1 umschaltbar Pre/Post,
AUX 2 (DFX) Post,
Balance,
DFX/AUX 1,
Gain,
Channel Volume,
Low Cut |
| AUX / Effektlər Kanalları Göndər | 2 |
| AUX / Effektlər Göndərmə Bağlayıcıları | 6.3 mm TRS |
| Stereo AUX Qayıdış Kanalları | 1 x stereo |
| Stereo AUX Qaytarma Konnektorları | 6.3 mm TRS |
| Stereo Tape Out Kanalı | 1 x stereo |
| Stereo Tape Çıxış Konnektorları | 2 x RCA (Cinch) |