| Növ | Aktiv |
| Pik çıxış power | 2060 W |
| RMS çıxış power | 1030 W |
| Amp sinfi | Class D |
| Maks. SPL zirvəsi | 127 dB |
| Şüa bucağı | Hor.: 120° / Vert.:30° |
| Girişlərin sayı | 2 |
| Giriş bağlayıcı növləri | XLR kombo rozetka |
| Çıxışların sayı | 3 |
| Çıxış birləşdiricilərinin növləri | XLR 3-pole male |
| Qoruma xüsusiyyətləri | Çoxzolaqlı Məhdudlaşdırıcı,
Qısa qapanma,
Həddindən artıq istiləşmə,
Birbaşa cərəyan |
| Rəng | Ağ |
| Bluetooth® versiyası | Bluetooth® 5.0 |
| Xüsusiyyətlər | Audio Streaming (A2DP),
Control |
| Dəstəklənən audio kodeklər | SBC,
AAC |
| Dinamik çıxışlarının sayı | 1 |
| Dinamik çıxış əlaqə növü | XLR 3-pole male |
| Xətt çıxışları birləşdirici növü | XLR 3-pole male |
| AD/DA çevirici bit dərinliyi | 24 Bit |
| AD/DA çeviricisinin seçmə dərəcəsi | 48 kHz |
| Ölçü | 12 " |
| Maqnit | Ferrit |
| Səs bobini | 3 " |
| Kəmiyyət | 12 |
| Sürücü ölçüsü | 1 " |
| Əməliyyat gərginliyi | 100 V AC - 120 V AC / 50 - 60 Hz,
220 V AC - 240 V AC / 50 - 60 Hz |
| Power təchizatı növü | Kommutasiya rejimi power təchizatı (SMPS) |
| Qiymətləndirilmiş power | 400 W |
| Şəbəkə birləşdiricisi | Daxili elektrik rozetkası power kişi və powerCON®-da |
| Dizayn | Bas refleksi |
| Tutacaqların sayı | 4 |
| Şkaf materialı | Multipleks |
| Materialın qalınlığı | 15 mm |
| Ön barmaqlıq materialı | Alüminium |
| Soyutma sistemi | Convection soyutma |
| Şassi materialı | Alüminium |
| Genişlik | 103 mm |
| Hündürlük | 1,540 mm |
| Dərinlik | 135 mm |
| Çəki | 12.6 kg |