| Növ | Aktiv |
| Pik çıxış power | 800 W |
| RMS çıxış power | 200 W |
| Amp sinfi | Class D |
| Maks. SPL zirvəsi | 120 dB |
| Maks. SPL orta | 114 dB |
| Frequency response | 50 - 20,000 Hz |
| Dinamik sistemi | 2-way coaxial system |
| Şüa bucağı | Hor.: 120° / Vert.:20° |
| Qoruma xüsusiyyətləri | Çoxzolaqlı Məhdudlaşdırıcı,
Qısa qapanma,
Həddindən artıq istiləşmə,
Aşırı gərginlik |
| Rəng | Qara |
| Bluetooth® versiyası | Bluetooth® 4.2 |
| Xüsusiyyətlər | Audio Streaming (A2DP) |
| Bluetooth® diapazonu | ≤10 m (Class 2) |
| Dəstəklənən audio kodeklər | SBC |
| Mikrofon girişlərinin sayı | 1 |
| Mikrofon konnektorunun növü | XLR kombo rozetka |
| Alət girişlərinin sayı | 1 |
| Daxili birləşdirici növü | 6.3 mm Jack TS female |
| Xətt girişlərinin sayı | 2 |
| Line-In birləşdirici növü | XLR kombo rozetka |
| Musiqi daxiletmələrinin sayı | 1 |
| Musiqi girişlərinin birləşdirici növləri | 3.5 mm Jack TRS female |
| Mikser | Bəli |
| Mikser kanalları | 4 |
| Audio emal | 3 band EQ (High, Mid, Low) |
| AD/DA çevirici bit dərinliyi | 24 Bit |
| AD/DA çeviricisinin seçmə dərəcəsi | 48 kHz |
| Ölçü | 8 " |
| Maqnit | Ferrit |
| Səs bobini | 2 " |
| Kəmiyyət | 4 |
| Əməliyyat gərginliyi | 100 V AC - 120 V AC / 50 - 60 Hz,
220 V AC - 240 V AC / 50 - 60 Hz |
| Power təchizatı növü | Kommutasiya rejimi power təchizatı (SMPS) |
| Qiymətləndirilmiş power | 300 W |
| Şəbəkə birləşdiricisi | IEC C14 plug male |
| Soyutma sistemi | Convection soyutma |
| Dizayn | bağlıdır |
| Şassi materialı | ABS |
| Genişlik | 82 mm |