| Material | Ağcaqayın multipleksi |
| Rəng | Qara |
| Bölmələrin sayı | 10 |
| Yığma qablarının sayı | 4 |
| Kəpənək bağlayıcılarının sayı | 2 |
| Rolik növü | Ağır yük maşını |
| Kəmiyyət | 4 |
| Əyləcli təkərlər | 2 |
| Diametri | 100 mm |
| Genişlik | 1,203 mm |
| Hündürlük | 571 mm |
| Dərinlik | 603 mm |
| Çəki | 42.2 kg |