| Məhsul növü | PA sistemləri üçün aksesuarlar |
| Növ | Nəqliyyat dəsti |
| Çəki | 8,626 kg |
| Material | Multipleks |
| Kaplama | Poliureya |
| Rolik növü | Ağır yük maşını |
| Rəng | Mavi |
| Kəmiyyət | 4 |
| Əyləcli təkərlər | 2 |
| Diametri | 80 mm |
| Əyləc ilə | Bəli |
| Genişlik | 512 mm |
| Dərinlik | 450 mm |
| Materialın qalınlığı | 18 mm |
| Uyğundur | PA spikeri |
| Doldurma qalınlığı | 8 mm |
| Hündürlük | 440 mm |