| Məhsul növü | Çoxfunksiyalı araba |
| Materialı idarə edin | Polad |
| Dəstəyin rəngi | Qara |
| Çekmece materialı | Polad |
| Açılan ölçülər (U x G x Y) | 815 x 520 x 950 mm |
| Qatlanmış ölçülər (U x G x Y) | 860 x 520 x 310 mm |
| Ölçüləri yükləmə platforması | (730 - 1260) x 345 x 950 mm |
| Uzatmaların sayı | 1 |
| Uzunluq | 870 - 1350 mm |
| Ön təkərlər Ø | 200 mm |
| Arxa təkərlər Ø | 250 mm |
| Material ön təkərlər | PU |
| Material arxa təkərlər | PU |
| Maks. Uzatma uzunluğu | 1350 mm |
| Təkər bazası | 450 mm |
| Maks. yük qabiliyyəti | 170 kg |
| Çəki | 16,5 kg |