| Növ | Aktiv |
| Pik çıxış power | 1200 W |
| RMS çıxış power | 300 W |
| Amp sinfi | Class D |
| Maks. SPL pik (sinüs partlaması, tam boşluq/1 m, THD≤10 %) | 129 dB |
| Maks. Orta SPL (sinüs partlaması, BW, tam boşluq/1 m, THD≤10 %) | 122 dB |
| Frequency response (-3 dB, orta hesabla) | 58 - 18,000 Hz |
| Frequency response (-10 dB, orta hesabla) | 48 - 20,000 Hz |
| Dinamik sistemi | 2-way coaxial system |
| Krossover tezliyi | 1300 Hz |
| Şüa bucağı | Hor.: 50° / Vert.:90° |
| Monitor bucağı | 33 ° |
| Girişlərin sayı | 2 |
| Giriş bağlayıcı növləri | 6.3 mm Jack TRS female |
| Çıxışların sayı | 2 |
| Çıxış birləşdiricilərinin növləri | XLR 3-pole female |
| Rəng | Ağ |
| Xətt girişlərinin sayı | 2 |
| Line-In birləşdirici növü | 6.3 mm Jack TRS female |
| Xətt çıxışlarının sayı | 2 |
| Xətt çıxışları birləşdirici növü | XLR 3-pole female |
| Audio emal | 3 band EQ (High, Mid, Low),
Delay Line,
Notch filter,
Presets |
| Ölçü | 15 " |
| Xarici diametri | 381 mm |
| Maqnit | Ferrit |
| Səs bobini | 3 " |
| Sürücü ölçüsü | 1 " |
| Power təchizatı növü | Xarici keçid rejimi power təchizatı (SMPS) |
| Qiymətləndirilmiş power | 150 W |
| Şəbəkə birləşdiricisi | Daxili elektrik rozetkası power kişi və powerCON®-da |
| Şəbəkə qoruyucusu | T4AL/250 V |
| Dizayn | Bas refleksi |
| Tutacaqların sayı | 2 |
| Flanş | 36 mm (0°/5°) |
| Şkaf materialı | ağcaqayın multipleksi,
Orta sıxlıqlı fiberboard MDF |
| Materialın qalınlığı | 15 mm |
| Ön barmaqlıq materialı | Alüminium |
| Ətraf mühitin temperaturu | 0 - 40 °C |
| Maksimum hava rütubəti (yoğunlaşmayan) | 80 |
| Genişlik | 505 mm |