LDMON10AG3
Məhsul anbarımızda var
SKU: 4049521740916
Model: LDMON10AG3
Başlıca xüsusiyyətlər
  • Növ: Aktiv
  • Pik çıxış power: 1200 W
  • Maks. SPL zirvəsi (sinüs partlaması, tam boşluq/1 m, THD≤10 %): 126 dB
  • RMS çıxış power: 300 W
  • Frequency response (-3 dB, orta hesabla): 72 - 18,000 Hz
  • Maks. Orta SPL (sinus partlaması, BW, tam boşluq/1 m, THD≤10 %): 118 dB
  • Sürücü ölçüsü: 1 "
  • Çıxış birləşdiricilərinin növləri: XLR 3-pole female
  • Girişlərin sayı: 2
Texniki xüsusiyyətlər
NövAktiv
Pik çıxış power1200 W
RMS çıxış power300 W
Amp sinfiClass D
Maks. SPL pik (sinüs partlaması, tam boşluq/1 m, THD≤10 %)126 dB
Maks. Orta SPL (sinüs partlaması, BW, tam boşluq/1 m, THD≤10 %)118 dB
Frequency response (-10 dB, orta hesabla)58 - 20,000 Hz
Dinamik sistemi2-way coaxial system
Krossover tezliyi1700 Hz
Şüa bucağıHor.: 50° / Vert.:90°
Monitor bucağı33 °
Girişlərin sayı2
Çıxışların sayı2
RəngQara
Mikrofon/xətt girişlərinin sayı2
Xətt girişlərinin sayı2
Line-In birləşdirici növü6.3 mm Jack TRS female
Xətt çıxışlarının sayı2
Xətt çıxışları birləşdirici növüXLR 3-pole female
MikserBəli
Audio emal3 band EQ (High, Mid, Low), Delay Line, Notch filter, Presets
Ölçü10 "
MaqnitFerrit
Səs bobini2.5 "
Sürücü ölçüsü1 "
Əməliyyat gərginliyi100 V AC - 230 V AC / 50 - 60 Hz
Power təchizatı növüKommutasiya rejimi power təchizatı (SMPS)
Qiymətləndirilmiş power150 W
Şəbəkə birləşdiricisiDaxili elektrik rozetkası power kişi və powerCON®-da
Şəbəkə qoruyucusuT4AL/250 V
DizaynBas refleksi
Tutacaqların sayı2
Flanş36 mm (0°/5°)
Şkaf materialıağcaqayın multipleksi, Orta sıxlıqlı fiberboard MDF
Materialın qalınlığı15 mm
Ön barmaqlıq materialıAlüminium
Ətraf mühitin temperaturu0 - 40 °C
Oxşar məhsullar
Növ
Aktiv
Line-In birləşdirici növü
6.3 mm Jack TRS dişi
Frequency response
58 - 20,000 Hz
Növ
Aktiv
Line-In birləşdirici növü
6.3 mm Jack TRS dişi
Frequency response (-3 dB, orta hesabla)
68 - 18,000 Hz
6.3 mm Jack TRS dişi
68 - 18,000 Hz
Giriş bağlayıcı növləri
6.3 mm Jack TRS dişi
58 - 18,000 Hz
Giriş bağlayıcı növləri
6.3 mm Jack TRS dişi
68 - 18,000 Hz
Çıxış birləşdiricilərinin növləri
XLR 3 dirəkli dişi
72 - 18,000 Hz
6.3 mm Jack TRS dişi
68 - 18,000 Hz
6.3 mm Jack TRS dişi
58 - 18,000 Hz