LDMON15AG3
Məhsul anbarımızda var
SKU: 4049521740930
Model: LDMON15AG3
Başlıca xüsusiyyətlər
  • Növ: Aktiv
  • Pik çıxış power: 1200 W
  • Maks. SPL zirvəsi (sinüs partlaması, tam boşluq/1 m, THD≤10 %): 129 dB
  • RMS çıxış power: 300 W
  • Frequency response (-3 dB, orta hesabla): 58 - 18,000 Hz
  • Maks. Orta SPL (sinus partlaması, BW, tam boşluq/1 m, THD≤10 %): 122 dB
  • Sürücü ölçüsü: 1 "
  • Giriş bağlayıcı növləri: 6.3 mm Jack TRS female
  • Girişlərin sayı: 2
Texniki xüsusiyyətlər
NövAktiv
Pik çıxış power1200 W
RMS çıxış power300 W
Amp sinfiClass D
Maks. SPL pik (sinüs partlaması, tam boşluq/1 m, THD≤10 %)129 dB
Maks. Orta SPL (sinüs partlaması, BW, tam boşluq/1 m, THD≤10 %)122 dB
Frequency response (-10 dB, orta hesabla)48 - 20,000 Hz
Dinamik sistemi2-way coaxial system
Krossover tezliyi1300 Hz
Şüa bucağıHor.: 50° / Vert.:90°
Monitor bucağı33 °
Girişlərin sayı2
Çıxışların sayı2
Çıxış birləşdiricilərinin növləriXLR 3-pole female
RəngQara
Xətt girişlərinin sayı2
Xətt çıxışlarının sayı2
Xətt çıxışları birləşdirici növüXLR 3-pole female
MikserBəli
Audio emal3 band EQ (High, Mid, Low), Delay Line, Notch filter, Presets
Ölçü15 "
Xarici diametri381 mm
MaqnitFerrit
Səs bobini3 "
Sürücü ölçüsü1 "
Çıxış diametri25.4 mm
Əməliyyat gərginliyi100 V AC - 230 V AC / 50 - 60 Hz
Power təchizatı növüXarici keçid rejimi power təchizatı (SMPS)
Qiymətləndirilmiş power150 W
Şəbəkə birləşdiricisiDaxili elektrik rozetkası power kişi və powerCON®-da
Şəbəkə qoruyucusuT4AL/250 V
DizaynBas refleksi
Tutacaqların sayı2
Flanş36 mm (0°/5°)
Şkaf materialıağcaqayın multipleksi, Orta sıxlıqlı fiberboard MDF
Materialın qalınlığı15 mm
Ön barmaqlıq materialıAlüminium
Oxşar məhsullar
Növ
Aktiv
Giriş bağlayıcı növləri
6.3 mm Jack TRS dişi
Frequency response (-3 dB, orta hesabla)
58 - 18,000 Hz
Növ
Aktiv
Line-In birləşdirici növü
6.3 mm Jack TRS dişi
68 - 18,000 Hz
Line-In birləşdirici növü
6.3 mm Jack TRS dişi
68 - 18,000 Hz
Giriş bağlayıcı növləri
6.3 mm Jack TRS dişi
68 - 18,000 Hz
Çıxış birləşdiricilərinin növləri
XLR 3 dirəkli dişi
72 - 18,000 Hz
XLR 3 dirəkli dişi
72 - 18,000 Hz
6.3 mm Jack TRS dişi
68 - 18,000 Hz
6.3 mm Jack TRS dişi
68 - 18,000 Hz