| Məhsul növü | Qulaqlıq gücləndiricisi: |
| Girişlər | 8 (1 Main Input (Stereo), 1 Direct In (Stereo), 6 Aux In (Stereo)) |
| Giriş bağlayıcıları | 6.3 mm TRS,
XLR |
| Giriş empedansı | 13 k Ohm(s) |
| Xətt Çıxışları | Əsas Çıxış (stereo, balanslaşdırılmış) |
| Xətt çıxış bağlayıcıları | 6.3 mm jack,
XLR |
| Qulaqlıq çıxışları | 6 x 3 |
| Power çıxışı | 6 x 125 mW |
| Minimum bağlı empedans | 8 Ohm(s) |
| Frequency response | 20 - 20000 |
| Nəzarətlər | 6 x Input Mix Main/Aux,
6 x Mono Switch,
6 x Mute L&R,
6 x Headphone Level,
Main Input Level,
Power |
| Göstəricilər | 6 x channel level meter (4-segment LED chain),
6 x mono LED,
6 x Mute L&R LEDs,
Main Input/Direct In Level Meter (8-segment LED chain),
power LED |
| Qidalanma | IEC power birləşdiricisi |
| İş gərginliyi | 110 - 120 V ~ 50/60 Hz or 220 - 240 V ~ 50/60 Hz, switchable |
| Şkaf materialı | Metal |
| Şkaf səthi | boyalı |
| Genişlik | 483 mm |
| Hündürlük | 44 mm |
| Dərinlik | 217 mm |
| Çəki | 3 kg |
| Aksesuarlar (daxildir) | Power şnur |