DAVE 18 G4X SUB PC
Məhsul anbarımızda var
Başlıca xüsusiyyətlər
- Çəki: 1.85 kg
- Material: Nylon 1680D
- Uyğundur: PA sabvufer
- Doldurma qalınlığı: 8 mm
- Rəng: Qara
- Genişlik: 550 mm
- Hündürlük: 650 mm
- Dərinlik: 670 mm
Texniki xüsusiyyətlər
| Uyğundur | PA sabvufer |
| Material | Nylon 1680D |
| Doldurma qalınlığı | 8 mm |
| Rəng | Qara |
| Genişlik | 550 mm |
| Hündürlük | 650 mm |
| Dərinlik | 670 mm |
| Çəki | 1.85 kg |