DAVE 12 G4X SAT PC
Məhsul anbarımızda var
Başlıca xüsusiyyətlər
- Çəki: 450 g
- Material: Nylon 1680D
- Uyğundur: PA spikeri
- Doldurma qalınlığı: 8 mm
- Rəng: Qara
- Genişlik: 260 mm
- Hündürlük: 440 mm
- Dərinlik: 260 mm
Texniki xüsusiyyətlər
| Uyğundur | PA spikeri |
| Material | Nylon 1680D |
| Doldurma qalınlığı | 8 mm |
| Rəng | Qara |
| Genişlik | 260 mm |
| Hündürlük | 440 mm |
| Dərinlik | 260 mm |
| Çəki | 450 g |