DAVE 18 G4X SAT PC
Məhsul anbarımızda var
Başlıca xüsusiyyətlər
- Çəki: 750 g
- Material: Nylon 1680D
- Uyğundur: PA spikeri
- Doldurma qalınlığı: 8 mm
- Rəng: Qara
- Genişlik: 280 mm
- Hündürlük: 480 mm
- Dərinlik: 270 mm
Texniki xüsusiyyətlər
| Uyğundur | PA spikeri |
| Material | Nylon 1680D |
| Doldurma qalınlığı | 8 mm |
| Rəng | Qara |
| Genişlik | 280 mm |
| Hündürlük | 480 mm |
| Dərinlik | 270 mm |
| Çəki | 750 g |