| Məhsul növü | power gücləndiricisinin quraşdırılması |
| Xətt girişləri | 2 |
| Musiqi mənbələri | 2 balanced stereo line inputs |
| Xətt çıxışları | 0 |
| Poweredilmiş çıxışlar | 1 with output mode selector (Low-Z/High-Z) |
| Soyutma | Convection |
| Prioritet səviyyələri | 1 |
| Nominal giriş həssaslığı | 8.5 dBu (Sine 1 kHz, Gain max) |
| Nominal giriş kəsimi | 18 dBu (Sine 1kHz, Gain 0dB) |
| Giriş birləşdiricisi | 2 x 3.81mm Terminal Block 3-pin |
| Gözləmə rejimində oyanma həddi | - 30 dBu |
| Növ | Class D |
| Gücləndirici Çıxışlar | High-Z: 70V or 100V outputs,
Low-Z: 4 ohm minimum load |
| Bağlayıcı | 4 - pin terminal block (pitch 5.08mm) |
| RMS Power ( W ) | 60 W (Continuous sine wave 1kHz, 4 ohm load) |
| Power ( Pik ) (W) | 72 W (100 msec sine 1kHz Burst @ 4 ohm load) |
| Tezlik diapazonu | 15 Hz - 20 kHz (LO-Z, -1 dB),
20 Hz - 20 kHz (HI-Z, -1 dB) |
| Yüksək keçid filtri | 110 Hz |
| Mühafizə dövrələri | DC,
Qısa qapanma,
DC mühafizəsi,
Aşağı gərginlik,
termal həddindən artıq yüklənmə,
həddindən artıq cərəyan |
| Növ 1 | Xarici SMPS |
| İş gərginliyi | 100 V AC - 240 V AC, 50 - 60 Hz |
| İkinci dərəcəli bağlayıcı | Terminal Block 5.08mm 2-pole |
| Əsas bağlayıcı | IEC |
| Boş power istehlakı | 2 W (no signal input) |
| Gözləmə rejimi power istehlakı | < 1 W |
| İşləmə temperaturu (kondensasiya olunmayan) | 0°C - 40°C; < 85% humidity, non condensing |
| Avtomatik gözləmə vaxtı | 20 Min. |
| Ölçülər (G x Y x D) (rezin ayaqlı hündürlük) | 142 mm x 53 mm x 222 mm |
| Aksesuarlar | Raf montaj aparatı |
| Çəki | 1,3 kg |