| Məhsul növü | Mikrofon aksesuarları |
| Növ | Vari-Qol |
| Material | Polad |
| Rəng | Qara |
| Qol uzunluğu (qısqacsız) | 415 mm |
| Montaj | Mikrofon dayağı, Stolüstü |
| Yivli birləşdirici | 3/8 " |
| -ə qədər boru diametrinə uyğundur | 15 mm - 35 mm |
| Dəyişdirilə bilən üzüklər | 1 x 25 mm |
| Qara üzük paketi daxildir | Bəli |
| Aksesuarlar (daxildir) | 1x adapter 3/8" female to 1/4" male |
| Ölçülər (Ux Y x W) | 480 mm x 83 mm x 58 mm |
| Çəki | 0,37 kg |