| Məhsul növü | Mikrofon aksesuarları |
| Növ | Planşet sahibi |
| Material Vari-Qol | Polad |
| Material planşet tutacağı | plastik |
| Rəng | Qara |
| Montaj | Mikrofon dayağı, Stolüstü |
| Sıxma diapazonu planşet sahibi | 150 - 295 mm |
| Boruların diametrinə uyğundur | 15 - 35 mm |
| Dəyişdirilə bilən üzüklər | 1 x 25 mm, 2 x 15 mm |
| Qara üzük paketi daxildir | Bəli |
| Çəki | 0,662 kg |