| Məhsul növü | Mikrofon aksesuarları |
| Növ | Pop filtri |
| Material | plastik, Poliamid |
| Rəng | Qara |
| Birgə tənzimləmə | Qanad vidası |
| Birgə fırlanma | 360° |
| Birgə əyilmə | 180° |
| Qol uzunluğu | 400 mm |
| Üzərinə montaj üçün uyğundur | Mikrofon dayaqları |
| İp ölçüsü | 3/8” |
| Ekranın diametri | 157 mm |
| Quraşdırma | İkiqat neylon ekran, plastik çərçivə |
| Uyğun boru diametri | 15 - 35 mm |
| Çəki | 0,377 kg |