| Məhsul növü | Stendlər və Tripodlar |
| Növ | Klaviatura dayaqları |
| Maks. yük qabiliyyəti | 60 kg |
| Çəki | 13,62 kg |
| Material | məxmər |
| üçün örtün | Sürətli masa |
| Rəng | Qara |
| Genişlik | 800 mm |
| Uzunluq | 1000 mm |
| Dərinlik | 480 mm |
| Doldurmanın qalınlığı | 10 mm |
| Mandal | İkiqat zip |
| Çiyin qayışının uzunluğu | 1150 mm |
| Hündürlük | 96 mm |
| Səth | Toz boyalı |
| Dəstəklərin sayı | 1 |
| Maks. dəstək dərinliyi | 400 mm |
| Min hündürlük | 100 mm |
| Maksimum hündürlük | 900 mm |
| Maksimum yük (hər səviyyə) | 65 kg |
| Dəyişdirilə bilən üzüklər | 1 x 15 mm, 4 x 20 mm, 4 x 30 mm |
| Qara üzük paketi daxildir | Bəli |
| Uyğun boru diametri | 25 - 35 mm |