| Məhsul növü | Studiya və səsyazma avadanlığı masaları |
| Növ | DJ masası |
| Material | Polad |
| Səth | Toz boyalı |
| Rəng | Qara |
| Maks. dəstək dərinliyi cədvəli | 500 mm |
| Min. hündürlük | 680 mm |
| Maks. hündürlük | 1090 mm |
| Genişlik | 1190 mm |
| Dərinlik | 560 mm |
| Maks. yük qabiliyyəti | 50 kg |
| Çəki | 16,5 kg |