| Məhsul növü | Stendlər və Tripodlar |
| Növ | Gitara dayağı |
| Material | ABS plastik, Polad, TPU |
| Səth | Yumşaq toxunuş, Toz boyalı |
| Rəng | Qara |
| Uyğundur | bas gitara, akustik gitara, Elektrik gitaraları |
| Gitaraların sayı | 3 |
| Hündürlük | 780 mm |
| Dərinlik | 445 mm |
| Qatlanan zaman ölçüləri (G x Y x D) | 400 x 780 x 80 mm |
| Qara üzük paketi daxildir | Bəli |
| Çəki | 2,85 kg |