| Speaker Type | 3 Way Active Loudspeaker |
| Max SPL | 137 dB |
| HF | 1x 1.4”, 4"- 2.5" v.c. Coaxial Neo |
| LF | 1x 15”, 4" v.c Neo |
| Məhsul kodu | ViO X315 |
| Növ | 3 Way Active Loudspeaker |
| Max SPL | 137 dB |
| Power Supply | PFC ilə tam diapazon SMPS |
| Hf | 1x 1,4”, 4"- 2,5" v.c. Koaksial Neo |
| Lf | 1x 15”, 4” v.c Neo |
| Controller | DSP 32 bit |
| Ad/da Converter | 24 bit/96 kHz |








