| Speaker Type | 3 Way Active Loudspeaker |
| Max SPL | 138 dB |
| LF | 2x 10”, 2.5" v.c Neo |
| Controller | DSP 32 bit |
| Məhsul kodu | ViO X310 |
| Növ | 3 Way Active Loudspeaker |
| Max SPL | 138 dB |
| Usable Bandwidth [-10db] | 53 - 19.800 Hz |
| Power Supply | PFC ilə tam diapazon SMPS |
| Lf | 2x 10”, 2,5” v.c Neo |
| Controller | DSP 32 bit |
| Ad/da Converter | 24 bit/96 kHz |







