| Speaker Type | 2 Way Active Loudspeaker |
| Max SPL | 133.5 dB |
| HF | 1x 1.4”, 2.5" Neodymium |
| LF | 1x 15”, 3" Neodymium |
| Məhsul kodu | VIO X15 |
| Növ | 2 Way Active Loudspeaker |
| Max SPL | 133,5 dB |
| Power Supply | Avtomatik diapazon SMPS |
| Hf | 1x 1,4”, 2,5” Neodymium |
| Lf | 1x 15”, 3" Neodymium |
| Controller | DSP 28/56 bit |
| Ad/da Converter | 24 bit/48 kHz |









