| Max SPL | 124 dB |
| LF | 12" |
| Amp Technology | Digipro® G3 |
| Amp Class | Class-D |
| Məhsul kodu | ES 802 |
| Növ | Səsgücləndirən |
| Max SPL | 124 dB |
| Frequency Response [-10db] | 37-15.000 Hz |
| Lf | 12" |
| Amp Technology | Digipro® G3 |
| Amp Class | Class-D |
| Controller | DSP 24 Bit/48 kHz |
| Mf - Hf | 8x 3" |
| Type Mf - Hf | Neodymium |




