| Speaker Type | BI-Amped Mono Column System |
| Max SPL | 130.7 dB |
| LF | 2x 12" |
| Amp Technology | Digipro® G3 |
| Məhsul kodu | ES 1002 |
| Növ | BI-Amped Mono Column System |
| Max SPL | 130,7 dB |
| Frequency Response [-10db] | 43 - 20.000 Hz |
| Lf | 2x 12" |
| Amp Technology | Digipro® G3 |
| Amp Class | Class-D |
| Controller | DSP 24 Bit/48 kHz |
| Mf - Hf | 8x 4" |



