| Speaker Type | 3-amped Stereo System with |
| Max SPL | 121 dB |
| LF | 12" |
| Amp Technology | Digipro® G3 |
| Məhsul kodu | ES 503 |
| Növ | 3-amped Stereo System with |
| Max SPL | 121 dB |
| Frequency Response [-10db] | 37 - 15.000 Hz |
| Lf | 12" |
| Amp Technology | Digipro® G3 |
| Amp Class | Class-D |
| Controller | DSP 24 Bit/48 kHz |
| Mf - Hf | 8x 3" |












