| Speaker Type | 3-amped Stereo System with |
| Max SPL | 132 dB |
| LF | 2X12" |
| Amp Technology | Digipro® G4 |
| Məhsul kodu | ES 1203 |
| Növ | 3-amped Stereo System with |
| Max SPL | 132 dB |
| Frequency Response [-10db] | 35 - 20.000 Hz |
| Power Supply | PFC ilə Fullarange |
| Lf | 2X12" |
| Amp Technology | Digipro® G4 |
| Amp Class | Class-D |
| Controller | DSP 56 Bit |








