| LED məlumatları | 6 x 12 W RGBWA+UV LED |
| İşıq axını | 1,800 lm |
| İşıqlandırma | 10,700 lx (1 m / 0.0 ) |
| Şüa/Sahə bucağı | Beam: 19° / Field: 36° |
| LED PWM tezliyi | 650 Hz,
1,530 Hz,
4,000 Hz |
| Strob | 650 - 4,000 Hz |
| Nəzarətçi protokolları | DMX512 |
| Tək iş rejimləri | Səs nəzarətli,
Autorun,
Statik,
Sonsuz döngə |
| Bağlayıcıdakı məlumatlar | XLR 3-pole male |
| Məlumat çıxışı birləşdiricisi | XLR 3-pole female |
| Əməliyyat gərginliyi | 100 V AC - 240 V AC / 50 - 60 Hz |
| Qiymətləndirilmiş power | 68 W |
| Şəbəkə qoruyucusu | T3AL/250 V |
| Şkaf materialı | ABS |
| Rəng | Ağ |
| Soyutma sistemi | Convection soyutma |
| Mühafizə sinfi | IP20 |
| Ətraf mühitin temperaturu | 0 - 40 °C |
| Maksimum hava rütubəti (yoğunlaşmayan) | 80 % |
| Genişlik | 195 mm |
| Hündürlük | 133 mm |
| Dərinlik | 195 mm |
| Çəki | 1.2 kg |
| Tələb olunan Aksesuarlar | Montagebügel, Netzkabel |