| LED məlumatları | 40 W Tunable white LED |
| İşıq axını | 715 lm |
| Dəyişdirilə bilən lens | Bəli |
| Əlaqəli rəng temperaturu (CCT) | 3,000 K |
| Rəng göstərmə indeksi (CRI) | > 97 |
| Əməliyyat gərginliyi | 100 V AC - 240 V AC / 50 - 60 Hz |
| Qiymətləndirilmiş power | 25 W |
| Şkaf materialı | Metal |
| Rəng | Ağ |
| Soyutma sistemi | Convection soyutma |
| Mühafizə sinfi | IP20 |
| Ətraf mühitin temperaturu | 0 - 40 °C |
| Maksimum hava rütubəti (yoğunlaşmayan) | 80 % |
| Genişlik | 80 mm |
| Dərinlik | 195 mm |
| Çəki | 1.3 kg |
| Tələb olunan Aksesuarlar | CTB-Filter, CTO-Filter, Honeycomb, Wechsellinsen |